koszyk:  (0 zł)

infolinia: +48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-19:00

Aktualności

03
09-18
Sztukateria klasy PREMIUM Sztukateria klasy PREMIUM

Zapraszamy do odwiedzenia FORGES Dekoracje nowego sklepu internetowego w naszym portfolio. W asortymencie znajdziesz bogatą ofertę sztukaterii uznanej marki Crativa by Cezar. Marki, która mimo swojego młodego wieku, zyskała sobie wielu oddanych klientów doceniających wysoką jakość produktów oraz szybką i fachową obsługę.

07
12-17
Kody rabatowe Kody rabatowe

Dla wszystkich łowców okazji i tropicieli promocji mamy dobrą wiadomość - uruchomiliśmy w naszym sklepie system kodów rabatowych, dzięki czemu zakupisz obrazki srebrne, ramki i albumy na zdjęcia oraz wiele innych jeszcze taniej. Dowiedz się jak otrzymać kod rabatowy.

21
08-17
Startujemy z wysyłką newslettera! Startujemy z wysyłką newslettera!

Myślisz sobie czym tu się chwalić? Kolejny spam w skrzynce? Może i spam, ale taki trochę lepszy - bo każdy nasz newsletter to dla Ciebie okazja na tańsze zakupy!

05
08-17
Najpopularniejsze obrazy ze Św. Rodziną Najpopularniejsze obrazy ze Św. Rodziną

Zapraszamy Cię do zapoznania się z najgorętszymi pozycjami w naszej ofercie ekskluzywnych obrazów świętych firmy Beltrami - idealnych prezentów ślubnych dla Młodej Pary czy pamiątek dla rodziców świeżo upieczonych małżonków.

02
06-17
Od teraz możesz płacić za pomocą PayPal'a Od teraz możesz płacić za pomocą PayPal'a

Uprzejmie donosimy, że zachęceni rosnącą popularnością naszego sklepu wśród użytkowników klikających z Państw ościennych wprowadziliśmy możliwość realizacji płatności za pośrednictwem systemu płatności internetowych PayPal.

27
02-16
Nowość w ofercie Valenti Nowość w ofercie Valenti

W ofercie renomowanej włoskiej firmy Valenti – producenta wysokiej jakości obrazków srebrnych na chrzest, komunię, ślub oraz inne okazje pojawiła się w ostatnim czasie wyjątkowa propozycja dla entuzjastów srebrnych obrazów z motywami sakralnymi.

Obraz przedstawia wizerunek Świętej Rodziny pochylonej nad Dzieciątkiem. Wyróżnia się wyjątkową estetyką, delikatną kreską, subtelnością rysów twarzy.

Formularz zamówienia

Treść dedykacji możesz podać na 3 sposoby:

  • Wpisać w formularzu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia / Treść dedykacji". Jeżeli zamawiasz kilka produktów przed każdą z dedykacji podaj nazwę lub nr katalogowy produktu, którego ma dotyczyć.
  • Podesłać na adres e-mail: zamowienia@lanotti.com.
  • Telefonicznie pod numerem Infolini: +48 882 059 691

Długość dedykacji:

Podane ograniczenie długości dedykacji przy każdym produkcie to wielkość tylko i wyłącznie orientacyjna. Nie licz dokładnie każdego znaku i nie zwracaj uwagi jeśli będzie ich o 20 - 30 więcej. W razie co zmniejszymy delikatnie czcionkę lub/i odstępy między wierszami. A jak już naprawdę nie damy rady zmieścić Twojego tekstu to zadzwonimy.