| |

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

16
04-24
Jak napisać zaproszenie na komunię i komu wysłać?

Okres przed pierwszą komunią świętą to czas intensywnych przygotowań. Warto zastanowić się nad kwestią zaproszeń. Można zrobić je samodzielnie lub wybrać gotowe. Jakie informacje należy na nich zamieścić? Podpowiadamy, jak wybrać i napisać zaproszenia dla gości. 

01
03-24
Jak napisać zaproszenie na chrzest święty i komu je wysłać?

Zaproszenia na chrzest święty mogą przyjmować ciekawą formę. Najczęściej są to kartki z gotowym tekstem, odręcznie pisane, składane lub pojedyncze. Potrzebujesz kilku porad, jak przygotować zaproszenie? Podpowiadamy, jak i kogo zaprosić na chrzest!

27
01-24
Jak wypisać kartkę i kopertę na chrzest święty?

Chrzest święty to okazja, którą zwykle świętuje się w gronie rodziny i najbliższych. Skłądając dziecku życzenia goście najczęściej wręczają upominek oraz kartę z życzeniami. Taka kartka może stać się piękną pamiątką na lata. Dlatego warto zwrócić uwagę na treść życzeń. Podpowiadamy, co napisać na kartce na chrzest święty!

08
12-23
Srebrne ramki na zdjęcia - pomysły na dekoracje jak i prezent dla bliskich

Srebrne ramki na zdjęcia zachwycają swoim wyrafinowaniem, będąc jednocześnie doskonałym sposobem na upamiętnienie ważnych w naszym życiu pięknych chwil. Stają się one elementem dekoracyjnym, który nadaje osobisty charakter każdemu pomieszczeniu. Ważne, by harmonijnie współgrały z otoczeniem i wybranym zdjęciem, tworząc spójną i przyjemną dla oka kompozycję.

16
11-23
Jakie religijne dekoracje użyć na stole wigilijnym?

Wieczerza wigilijna to wyjątkowy czas spędzany w gronie najbliższych, dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. Wiele osób chętnie dekoruje stół przedmiotami nawiązującymi do tradycji katolickiej. Szukasz pomysłów przed świąteczną wieczerzą? Oto garść inspiracji! Podpowiadamy, jakie dekoracje warto umieścić na stole wigilijnym w Twoim domu.

25
09-23
Co to są dewocjonalia i jakie mają znaczenie religijne?

Dewocjonalia to nie tylko przedmioty religijne, ale także wyraz głębokiej wiary i tradycji. Odkryj różnorodność tych symbolicznych pamiątek, dowiedz się, gdzie je nabyć i jakie mają znaczenie dla wierzących.

08
09-23
Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej z okazji jej święta

Przed urodzinami siostry zakonnej prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, jaka treść życzeń urodzinowych będzie odpowiednia dla osoby duchownej. Czego życzyć zakonnicy z okazji urodzin? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na to, jak umilić siostrze zakonnej ten wyjątkowy dzień!

15
08-23
Życzenia, dedykacje, cytaty dla Młodej Pary na Ślub

W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję najpiękniejszych życzeń ślubnych, romantycznych wierszyków oraz mądrych cytatów, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojego prezentu dla nowożeńców.

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się