Sklep internetowy Lanotti - obrazki srebrne, ramki i albumy na zdjęcia
| Lanotti FB | 0

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

02
05-23
02
05-23
Dewocjonalia komunijne – jakie są niezbędne? Dewocjonalia komunijne – jakie są niezbędne?

Komunia Święta to moment, w którym najmłodsi po raz pierwszy przystępują do sakramentu Eucharystii i stają się pełnoprawnymi członkami Kościoła. Dewocjonalia komunijne to przedmioty ściśle związane z tym wydarzeniem, których celem jest wsparcie duchowe dzieci. Są one również pamiątką na całe życie. Warto więc wcześniej zadbać o wyposażenie pociech w najważniejsze dewocjonalia komunijne.

08
03-23
08
03-23
Życzenia na Komunię Świętą - dedykacje, cytaty, sentencje Życzenia na Komunię Świętą - dedykacje, cytaty, sentencje

Jeśli zostałeś zaproszony na uroczystość Pierwszej Komunii i szukasz pomysłu na życzenia lub pomocy w znalezieniu właściwych na tę okazję słów, to zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem przykładowych sentencji, życzeń, i cytatów komunijnych.

07
03-23
07
03-23
Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze sali na przyjęcie okolicznościowe i zakupie pamiątek? Jak wybrać fotografa? W tym wpisie dowiesz się jak wyglądają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku.

31
01-23
31
01-23
Życzenia na chrzest - dedykacje, cytaty, wierszyki Życzenia na chrzest - dedykacje, cytaty, wierszyki

Jeśli wybierasz się na uroczystość chrztu i szukasz inspiracji do życzeń lub pomocy w znalezieniu właściwych na tę okazję słów, to zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem przykładowych dedykacji, życzeń, czy uroczych wierszyków dla dziecka na chrzest.

13
01-23
13
01-23
Prezent na chrzest święty - co kupić? Prezent na chrzest święty - co kupić?

Chrzest to jedna najważniejszych uroczystości religijnych, podczas której ochrzczona osoba zostaje przyjęta do wspólnoty wiernych i staje się uczestnikiem życia Kościoła. Jeśli zostałeś poproszony o bycie rodzicem chrzestnym lub też zostałeś zaproszony na uroczystość jako członek bliskiej rodziny, to na pewno staniesz przed dylematem, jaki prezent dla malucha na tę specjalną okazję będzie odpowiedni. 

15
12-22
15
12-22
Czy na bierzmowanie daje się prezenty? Co od świadka? Czy na bierzmowanie daje się prezenty? Co od świadka?

Dla katolików sakrament bierzmowania jest bardzo ważnym obrzędem. To okazja do świadomego i dojrzałego potwierdzenia swojej wiary i chęci dalszego uczestnictwa we wspólnocie. Podczas uroczystej mszy biskup namaszcza czoło bierzmowanego specjalnym olejem – to znak, że w tym momencie na młodego człowieka zesłane zostają dary Ducha Świętego.

04
11-22
04
11-22
Kto może być świadkiem bierzmowania? Kto może być świadkiem bierzmowania?

Poproszono Cię o bycie świadkiem w trakcie uroczystości bierzmowania? To ogromne wyróżnienie! Z dużą dozą prawdopodobieństwa sam masz już ten sakrament za sobą, więc przypomnij sobie, w czym weźmiesz udział i jak najlepiej przygotować się do pełnienia swojej funkcji.

17
10-22
17
10-22
Rola świadka i świadkowej na ślubie kościelnym i weselu Rola świadka i świadkowej na ślubie kościelnym i weselu

W wyjątkowym dniu ślubu parze młodej towarzyszy rodzina i przyjaciele, a także świadek i świadkowa, którzy nie tylko uczestniczą w kościelnych obrzędach i składają podpisy pod dokumentami. Ich rolą jest wsparcie pana młodego i panny młodej w przygotowaniach do tego wydarzenia. Dowiedz się więcej na temat ich zadań!

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się