Sklep internetowy Lanotti - obrazki srebrne, ramki i albumy na zdjęcia
| Lanotti FB | 0

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

25
09-23
25
09-23
Co to są dewocjonalia i jakie mają znaczenie religijne? Co to są dewocjonalia i jakie mają znaczenie religijne?

Dewocjonalia to nie tylko przedmioty religijne, ale także wyraz głębokiej wiary i tradycji. Odkryj różnorodność tych symbolicznych pamiątek, dowiedz się, gdzie je nabyć i jakie mają znaczenie dla wierzących.

08
09-23
08
09-23
Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej z okazji jej święta Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej z okazji jej święta

Przed urodzinami siostry zakonnej prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, jaka treść życzeń urodzinowych będzie odpowiednia dla osoby duchownej. Czego życzyć zakonnicy z okazji urodzin? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na to, jak umilić siostrze zakonnej ten wyjątkowy dzień!

15
08-23
15
08-23
Życzenia, dedykacje, cytaty dla Młodej Pary na Ślub Życzenia, dedykacje, cytaty dla Młodej Pary na Ślub

W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję najpiękniejszych życzeń ślubnych, romantycznych wierszyków oraz mądrych cytatów, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojego prezentu dla nowożeńców.

13
08-23
13
08-23
Dewocjonalia jako wyjątkowe prezenty dla sióstr zakonnych Dewocjonalia jako wyjątkowe prezenty dla sióstr zakonnych

Upominki dla osób zakonnych to sposób na okazanie wdzięczności i uznania za opiekę duszpasterską. Poszukujesz odpowiedniego podarunku dla siostry zakonnej, który będzie związany z jej posługą? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji!

19
07-23
19
07-23
Religijne pomysły na prezenty dla księdza Religijne pomysły na prezenty dla księdza

Wręczanie podarków osobom duchownym może przysporzyć nieco problemów. Nie zawsze wiemy, co wypada, a nasze relacje z księżmi często są serdeczne, lecz niepozbawione pewnej dozy oficjalności. Doradzamy, jak wybrać właściwy prezent dla ulubionego księdza.

02
05-23
02
05-23
Dewocjonalia komunijne – jakie są niezbędne? Dewocjonalia komunijne – jakie są niezbędne?

Komunia Święta to moment, w którym najmłodsi po raz pierwszy przystępują do sakramentu Eucharystii i stają się pełnoprawnymi członkami Kościoła. Dewocjonalia komunijne to przedmioty ściśle związane z tym wydarzeniem, których celem jest wsparcie duchowe dzieci. Są one również pamiątką na całe życie. Warto więc wcześniej zadbać o wyposażenie pociech w najważniejsze dewocjonalia komunijne.

08
03-23
08
03-23
Życzenia na Komunię Świętą - dedykacje, cytaty, sentencje Życzenia na Komunię Świętą - dedykacje, cytaty, sentencje

Jeśli zostałeś zaproszony na uroczystość Pierwszej Komunii i szukasz pomysłu na życzenia lub pomocy w znalezieniu właściwych na tę okazję słów, to zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem przykładowych sentencji, życzeń, i cytatów komunijnych.

07
03-23
07
03-23
Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze sali na przyjęcie okolicznościowe i zakupie pamiątek? Jak wybrać fotografa? W tym wpisie dowiesz się jak wyglądają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej krok po kroku.

31
01-23
31
01-23
Życzenia na chrzest - dedykacje, cytaty, wierszyki Życzenia na chrzest - dedykacje, cytaty, wierszyki

Jeśli wybierasz się na uroczystość chrztu i szukasz inspiracji do życzeń lub pomocy w znalezieniu właściwych na tę okazję słów, to zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem przykładowych dedykacji, życzeń, czy uroczych wierszyków dla dziecka na chrzest.

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się