koszyk:  (0 zł)

infolinia: +48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-19:00

Nasze atutyDedykacja gratis

Do każdego obrazka lub ramki bezpłatnie dołaczamy tabliczkę z dedykacją. Grawer wykonany jest metodą grawertonu - na aluminiowej tabliczce nadrukowany zostaje tekst i utrwalony pod wpływem wysokiej temperatury. Metoda grawertonu gwarantuje wysoką jakość i dokładność. Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest wielkością obrazka lub ramki.

Błyskawiczna wysyłka

Nasze obrazki srebrne, ramki na zdjęcia, albumy wysyłamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin (dotyczy dni roboczych) licząc od zaksięgowania należności na koncie, lub od złożenia zamówienia w przypadku wyboru przesyłki płatnej przy odbiorze. Nasze stany magazynowe staramy się utrzymawać na takim poziomie, aby produkty zawsze były dostępne od ręki - sytuacje, w których jakiegoś produktu zabraknie zdarzają się niezwykle rzadko i opóźniają wysyłkę najwyżej o 1 dzień roboczy.

30 dni na zwrot

W trosce o zadowolenie naszych klientów wydłużyliśmy czas na zwrot bez podawania przyczyny z przewidzianych literą prawa 14 do 30 dni. Większość obrazków, ramek i albumów w naszej ofercie kupowane są z przeznaczeniem na prezent na różne okazje: Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Ślub, jak i zwykłe urodziny czy imieniny. Wydłużony czas na zwrot zakupów pozwoli bez problemów zwrócić zakupiony produkt w przypadku gdyby na przykład okazał się zdublowany.

Od 100 zł zwrot door to door

Przy zamówieniach opiewających na kwotę powyżej 100 zł oferujemy darmowy zwrot wszystkich zakupionych produktów lub części z nich w systemie door to door - zamówiony przez nas kurier odbierze od Państwa paczkę ze zwracanymi produktami. Jedyne co należy zrobić to poinformować nas o chęci zwrotu zamówienia, a następnie wydrukować kartę przewozową, którą przyślemy Państwu w pliku pdf na adres e-mail i nakleić ją na zwracaną paczkę.

Wysyłka za granicę

Oferujemy wysyłkę za granicę - głownie do krajów Unii Europejskiej choć nie tylko. Koszty wysyłki są elastyczne i uzależnione od kraju doręczenia oraz tego jak szybko przesyłka ma dotrzeć do adresata. W celu ustalenia kosztu przesyłki prosimy o kontakt indywidualny na adres e-mail lub telefon. Przy wysyłce za granicę nie ma możliwości płatności przy odbiorze.
Formularz zamówienia

Treść dedykacji możesz podać na 3 sposoby:

  • Wpisać w formularzu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia / Treść dedykacji". Jeżeli zamawiasz kilka produktów przed każdą z dedykacji podaj nazwę lub nr katalogowy produktu, którego ma dotyczyć.
  • Podesłać na adres e-mail: zamowienia@lanotti.com.
  • Telefonicznie pod numerem Infolini: +48 882 059 691

Długość dedykacji:

Podane ograniczenie długości dedykacji przy każdym produkcie to wielkość tylko i wyłącznie orientacyjna. Nie licz dokładnie każdego znaku i nie zwracaj uwagi jeśli będzie ich o 20 - 30 więcej. W razie co zmniejszymy delikatnie czcionkę lub/i odstępy między wierszami. A jak już naprawdę nie damy rady zmieścić Twojego tekstu to zadzwonimy.