| |

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

Srebrne ramki i albumy na zdjęcia
na Chrzest, Komunię, Ślub i Rocznicę Ślubu

Srebrne ramki
na zdjęcia

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ekskluzywne srebrne ramki na zdjęcia, zarówno te uniwersalne jak i ramki na specjalne okazje, takie jak Chrzest Święty, Pierwsza Komunia, Ślub czy Rocznica Ślubu. Każda taka srebrna ramka to małe dzieło sztuki jubilerskiej o wyjątkowej estetyce i wysokiej jakości wykonania z użyciem szlachetnych materiałów, a elegancka forma sprawia, że doskonale wpasowują się w klimat każdego wnętrza.

W naszym sklepie nie ma miejsca na imitacje, dlatego wszystkie prezentowane srebrne ramki na zdjęcia pokryte są warstwą szczerego srebra próby 925. Ich producentem są cieszące się na świecie renomą i uznaniem włoskie firmy Valenti i Beltrami o wieloletnich tradycjach w produkcji srebrnych pamiątek na różne okazje w oparciu o klasyczne techniki laminatu srebrem, jak i najnowsze technologie PVD z użyciem innowacyjnego materiału Mirosilver.

Zobacz wszystie ramki na zdjęcia

Albumy na zdjęcia

Sprawdź naszą wyjątkową kolekcję ekskluzywnych albumów na zdjęcia na różne okazje - Chrzest Święty, Komunię, Ślub i Rocznicę. Znajdziesz tu eleganckie albumy ze srebrnym zdobieniem przedstawiaje wizerunki aniołków, dzieci zatopionych w modlitwie, czy ślubnych obrączek. Każdy album na zdjęcia możesz bezpłatnie wzbogacić grawerowaną tabliczką na wewnętrznej stronie okładki z indywidualną dedykacją, dzięki czemu jako prezent zyska on wartość sentymentalną. Wśród producentów renomowane włoskie marki Valenti i Beltrami będące gwarantem wysokiej jakości wykonania, dokładności i wyjątkowej estetyki.

Zobacz wszystkie albumy na zdjęcia

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się