| |

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

Blog

27
05-23
27
05-23

Teksty podziękowania dla nauczyciela, wychowawcy, przedszkolanek

Podziękowania dla nauczyciela, wychowawcy, przedszkolanki

Zakończenie roku szkolnego lub przedszkola to chwile radosne, ale też pełne wzruszeń. Obfitują w podziękowania dla wychowawcy, kwiaty i podarunki. Panie przedszkolanki, nauczyciele i nauczycielki oraz wychowawcy nie oczekują niczego wyjątkowego, ale rodzice, dzieci i młodzież chcą uhonorować ich w tym wyjątkowym dniu. Jak to zrobić? Sprawdź nasze propozycje!

Czytaj dalej, a poznasz:

Propozycje podziękowania dla Pani przedszkolanki

Chociaż na początku przygody z przedszkolem dzieci mogą czuć się nieswojo, z czasem obdarowują opiekunki pełnym zaufaniem. Owocuje to tytułowaniem ich „ciociami”, które opiekują się nimi przez większość każdego kolejnego dnia. Wzruszające podziękowania dla wychowawcy w przedszkolu często pozostają z nim przez całe wakacje i kolejne lata. Możesz w imieniu swojej pociechy lub razem z nią stworzyć krótkie podziękowania dla przedszkolanki, lub nieco dłuższe wyrazy wdzięczności. Nie muszą być w formie wierszyka – powinny jednak stanowić serdeczne i płynące z serca wyrazy uznania. Oto przykłady:

Ciociu!
Uczyłaś mnie pilnie zabawą
dawałaś rady z powagą
dlatego dziękuję Ci za to
i wrócę gdy skończy się lato.
Dziękujemy:
za serce naszemu dziecku oddane
za uśmiech witający nad ranem
za krótką pamięć do błędów
za okazywanie wielkich względów.
Dziękujemy za to, że dzięki Pani
nie musieliśmy martwić się
o naszą Pociechę!
Zdobyła Pani ogromne
zaufanie naszego dziecka
– dziękujemy za każdy dzień,
w którym poświęcała Pani
mu swoje siły!
Przywraca nam Pani wiarę w ludzi!
Powierzenie naszego dziecka
pod Pani opiekę było najlepszą decyzją!

Oryginalne podziękowania dla nauczycieli

Kończysz kolejną klasę i chcesz podziękować nauczycielowi w nieoczekiwany sposób? Możesz wybrać wzruszające podziękowania dla wychowawcy, które umieścisz na pamiątkowej tablicy. Takie oryginalne podziękowania dla nauczycieli pozostaną zapamiętane na wiele lat. To prawda, że w czasie nauki mogły być lepsze lub gorsze momenty, ale wysiłek nauczyciela we wpajaniu wiedzy i wartości zawsze jest godny wdzięczności. Co możesz napisać dla swojego nauczyciela na oryginalnej tablicy?

Motywacja, wsparcie, wysiłek i troska – te wartości widziałem w Pani sposobie nauczania. Jestem wdzięczny, że mogłem mieć ten przywilej zdobywać wiedzę pod Pani okiem.
Chociaż to koniec wspólnej nauki, będę pamiętać o każdym dniu pod Pani skrzydłami.
Przekazała mi Pani nie tylko wiedzę o życiu, ale też to, jak się powinno żyć!
Dobrze Pan wie, że nie byłem najpilniejszym uczniem.
Jednak z Pana pomocą mogłem cieszyć się z każdego dnia w tej szkole.
To była dla mnie przyjemność uczyć się od Pana!
Szkoda, że to już koniec. Wiem jednak, że dzięki zdobytej od Pani wiedzy mogę śmiało iść dalej – dziękuję!

Krótkie podziękowania dla nauczyciela: wyraź wdzięczność w kilku słowach

Nie każdy jest humanistą i nie każdy lubi używać wielu słów. Jednak to nie przeszkadza w przygotowaniu wyjątkowego podsumowania. Wzruszające podziękowania dla wychowawcy czy ulubionych nauczycieli mogą być krótkie, ale jednocześnie treściwe. Poza tym krótkie podziękowania dla nauczyciela łatwiej zapamiętać więc możesz je powiedzieć prosto w oczy i z serca. A to jest najcenniejsze. Szukasz inspiracji?

Dziękuję, że zawsze Pani we mnie wierzyła!
Dzięki Pani się nie poddałem!
Nauczył mnie Pan dużo więcej, niż oczekiwałem!
Pomogła mi Pani wejść w dorosły świat!
Nigdy nie miałem lepszego nauczyciela!

Wzruszające podziękowania dla wychowawcy od rodziców

Dzieci i młodzież chcą dziękować swoim mentorom po zakończonej nauce. To samo pragną wyrazić rodzice, dlatego wskazane jest, by napisali wzruszające podziękowania dla wychowawcy dziecka. Oczywiście podziękowania dla nauczyciela od rodziców to coś więcej niż zwykłe „dziękuję i pozdrawiam”. Często wyrażają w sobie głębokie, gorące uczucie wdzięczności z powodu poświęcania tak ogromnej ilości czasu na pouczanie dziecka. Dlatego nie warto ograniczać się do kilku słów. Lepiej napisać coś więcej!

Nie wiemy dokładnie, jak trudnym zadaniem jest nauczanie dzieci każdego dnia. Widzimy jednak, że robi to Pani z wielkim oddaniem i szczerością. Dziękujemy z głębi serc, że przez ten rok wspierała Pani nasze dziecko w zdobywaniu wiedzy.
Gdy widzisz nauczyciela, który oddaje nie tylko czas, ale też serce dla swoich uczniów, nie możesz znaleźć słów uznania. Dziękujemy, że pomogła Pani nam uwierzyć w ludzką szczerość, bezinteresowny wysiłek i oddanie dla tak trudnego zadania, jakim jest uczenie innych dzieci.
Chcemy wyrazić płynący z serca szacunek i uznanie, za trud, który wkłada Pan w uczenie naszego dziecka. To wielka radość, że mogliśmy obserwować, jak nasze dziecko z przyjemnością uczy się pod Pana skrzydłami.
Za pierwsze przyjaźnie, pierwsze krople wiedzy.
Pierwsze przedstawienia i różne imprezy.
Za wszystkie uśmiechy, uściski, zabawy.
Za wielkie przygody i małe urazy.
Za przybite piątki, rozegrane role.
Za każdy dzień tutaj - uwielbiam Przedszkole.

Jak napisać poruszający list podziękowania dla swojego nauczyciela, aby nas zapamiętał na dłużej?

W takiej sytuacji liczy się przede wszystkim szczerość i pełna szacunku forma. Nauczyciele otrzymują mnóstwo podarunków na koniec roku. Czekoladki, kwiaty czy kawa nie mają trwałego znaczenia, a w pamięci nie zostają na długo. Dlatego wzruszające podziękowania dla wychowawcy lub mentora muszą mieć wyjątkowy przekaz. Dobrą opcją jest list – podziękowanie dla nauczyciela w tej formie pozostaje na lata, a nawet na całe życie. Jak napisać taki list, by był szczery i jednocześnie poruszający?

W pierwszej kolejności postaw na autentyczne przeżycia. W liście nie musisz zawierać tylko tych najlepszych. Gdy poruszysz momenty, gdy nauczyciel nie był z Ciebie zadowolony i pokażesz, czego się z tego nauczyłeś, udowodnisz, jak skutecznym jest nauczycielem. Wpleć w list śmieszną historię, momenty sukcesów – zarówno Twoich, jak i swojego mentora.

Wzruszające podziękowania dla wychowawcy w formie listu powinny zawierać słowa uznania. Zawrzyj to, czego nauczyłeś się przez ten czas. Najważniejsze nie jest to, jaki stopień wiedzy z podręczników zdobyłeś, ale to, jakim jesteś człowiekiem dzięki przyjmowaniu pouczeń od nauczyciela. To pokaże Twoje docenianie dla formy przekazywanej wiedzy i wysiłku zostawionego przez wychowawcę w murach szkolnych.

Na koniec takiego listu nie zapomnij o dedykacji. W takich podziękowaniach to nie Ty jesteś najważniejszy a Twój nauczyciel. Dlatego skup się na nim, życz mu sukcesów zawodowych i życiowych. Swoimi słowami spraw, by poczuł się wyjątkowo w roli nauczyciela. Dobrze jest też przeprosić za swoje niedociągnięcia, zwłaszcza gdy naprawdę jest za co.

Dzięki powyższym radom nie będziesz mieć problemu z napisaniem podziękowań. Powodzenia!

Prezenty dla nauczyciela na koniec roku szkolnego:

Podziękowanie dla nauczyciela Drewniany panel z dedykacją Lanotti WM5X7 nowość

Podziękowanie dla nauczyciela
Drewniany panel z dedykacją

od 53 zł

12,7 x 17,8 cm53 zł
15,3 x 20,3 cm64 zł
18 x 23 cm75 zł
20 x 25 cm89 zł
Podziękowanie dla nauczyciela Drewniany panel z dedykacją Lanotti WM5X7 nowość

Podziękowanie dla nauczyciela
Drewniany panel z dedykacją

od 53 zł

12,7 x 17,8 cm53 zł
15,3 x 20,3 cm64 zł
18 x 23 cm75 zł
20 x 25 cm89 zł
Prezent na Koniec Roku Szolnego Drewniany panel z dedykacją Lanotti WM5X7 nowość

Prezent na Koniec Roku Szolnego
Drewniany panel z dedykacją

od 53 zł

12,7 x 17,8 cm53 zł
15,3 x 20,3 cm64 zł
18 x 23 cm75 zł
20 x 25 cm89 zł

Przeczytaj również:

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

  • Konieczne do prawidłowego działania strony. Przechowują m.in. takie informacje jak dane z formularzy zamówienia, zawartość koszyka.
  • Stosowane są w celu śledzenia działań użytkowników na stronach internetowych, w celu dostosowania wyświetlanych reklam.
  • Cookie zawierające dane statystyczne gromadzą anonimowe informacje pomagające przeanalizować zachowanie użytkowników na stronie.