| |

+48 882 059 691
pn.-pt.: 9:00-18:00

Blog

24
06-22
24
06-22

Prezent dla osoby wierzącej – co możemy podarować?

Prezentu dla osoby wierzącej możemy szukać zarówno w okolicznościach ważnych wydarzeń, takich jak chrzest święty, pierwsza komunia, bierzmowanie czy też ślub, jak również chcąc sprawić radość upominkiem urodzinowym. Wiarę katolicką charakteryzuje obecność wielu różnorodnych symboli, w związku z czym wybór dewocjonaliów jest szeroki. Symbolika ta podkreśla przynależność do konkretnego wyznania. Szukając prezentu dla osoby wierzącej, należy mieć na uwadze osobiste preferencje obdarowywanego, jak również ewentualną rangę okoliczności.

Czytaj dalej, a dowiesz się:

Propozycje prezentów dla osoby wierzącej od Lanotti

Wszelkie upominki dostępne w ofercie sklepu Lanotti charakteryzują się najwyższą jakością oraz starannością wykonania. Różnią się wielkością i wzornictwem. Dostępne są w wersji zarówno dedykowanej dziewczynkom, jak i chłopcom, a także maluchom i osobom dojrzałym. Oferowane przez nas produkty mieszczą się także w szerokim przedziale cenowym.

Każdy prezent dla osoby wierzącej możemy wzbogacić o tabliczkę z osobistym grawerem w cenie produktu. Indywidualna dedykacja uczyni taki upominek niepowtarzalnym. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy z łatwością odnajdzie prezent idealny na ważną uroczystość.

Czym się sugerować przy zakupie prezentu dla osoby wierzącej?

Z pewnością kluczowym aspektem jest uroczystość, w ramach której poszukujemy prezentu dla osoby wierzącej. Przykładowo, dla malucha przyjmującego Chrzest Święty odpowiednim prezentem będzie album na zdjęcia z tego ważnego dnia, gdyż takie maleństwo nie będzie w stanie zapamiętać wydarzenia. Dodatkowy grawer we wnętrzu albumu w elegancki oraz trwały sposób będzie przypominał o tym dniu. Równie ciekawą oraz niepowtarzalną pamiątkę stanowić będzie także srebrny obrazek, na przykład z wizerunkiem Anioła Stróża.

Dzieciom przyjmującym Pierwszą Komunię Świętą wręczyć możemy łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem, który przez wiele lat będzie przypominał o jednym z najważniejszych dla niego dni. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie również pierwsze Pismo Święte, które stanowi podstawową księgę wiary katolickiej. Co ciekawe, istnieją też wydawnictwa ilustrowane, skierowane właśnie do najmłodszych.

Przykłady wyjątkowych prezentów dla osoby wierzącej

Kolejną istotną uroczystość dla każdej osoby wierzącej stanowi bierzmowanie, będące obrzędem umacniającym wiarę. Eleganckim i bardzo trafionym prezentem będzie w tym przypadku srebrny obrazek przedstawiający zesłanie Ducha Świętego.

Sakrament małżeństwa, a także kolejne rocznice ślubu, są niezwykle ważnymi wydarzeniami w życiu samej pary, jak również jej najbliższych osób. W tym szczególnym dniu jako prezent dla osoby wierzącej sprawdzi się srebrny obrazek przedstawiający wizerunek Świętej Rodziny, która symbolizuje bezpieczeństwo oraz ciepło domowego ogniska. Dodatkowy grawer sprawi, że obrazek ten stanie się niepowtarzalną pamiątką o wartości sentymentalnej.

Natomiast uniwersalnym, a zarazem praktycznym prezentem dla osoby wierzącej będzie szkatułka na biżuterię lub inne drobiazgi, a także srebrne ramki na zdjęcia dostępne w różnych wielkościach. Dla najmłodszych z kolei trafionym upominkiem będą srebrne pozytywki i skarbonki.

Prezenty dla osoby wierzącej:

Obraz srebrny ze Świętą Rodziną Pamiątka ślubu i rocznicy Beltrami 6649

Obraz srebrny ze Świętą Rodziną
Pamiątka ślubu i rocznicy

od 147 zł

7 x 11 cm147 zł
12 x 17 cm278 zł
17 x 23 cm471 zł
23 x 32 cm826 zł
30 x 41 cm1 334 zł
Ostatnia Wieczerza Srebrny obraz Valenti 81221

Ostatnia Wieczerza
Srebrny obraz

od 182 zł

15 x 9 cm182 zł
20 x 12 cm400 zł
26 x 15 cm612 zł
39 x 19 cm830 zł
... 3 więcej

Przeczytaj również:

Polub nasz profil na facebook’u,
mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci rabatu!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się